ייעוץ משכנתא

הריביות בשפל כל הזמנים וזו ההזדמנות שלכם לחסוך ולקחת משכנתא אופטימלית.

הניסיון שלנו מאפשר לנו להציע שירותי ייעוץ משכנתאות עם התחייבות חוזית לחסכון מקסימלי מול כל הצעה שלכם.

100% אחוזי הצלחה הפחתת ריביות והקטנת ההחזר החודשי – הצטרפו לאלפי לקוחות שנהנים ממשכנתא חכמה.

באופן כללי חשוב לציין שירותי ייעוץ משכנתאות על ידינו בתחשיב מסוים מדובר בשירות שמטרתו לסייע לכם לקבל משכנתא בתנאים שלא ניתן להשיג בצורה ישירה מול הבנק, הניסיון שלנו בייעוץ משכנתאות הוא המפתח להצלחה שלכם.

קניית דירה מתחילה בחישוב גלובלי של הסכומים שאתם יכולים להרשות לעצמכם לחלום עליהם, עוד לפני שאתם יושבים ועורכים באמת את התכניות והחישובים.

למה צריך יועץ משכנתאות?

אחת מהשאלות הנפוצות בתהליך משכנתא, האם אני צריך לשכור את שירותיו של יועץ משכנתאות מקצועי או שניתן לבצע את התהליך לבד?

ריכזנו עבורכם את היתרונות שבשכירת שירותיו של יועץ משכנתא פרטי.

  • חיסכון בזמן תהליך לקיחת משכנתא דורש מילוי מסמכים רבים, שעות רבות של פגישות מול המערכת הבנקאית, ביצוע משא ומתן, מסחר בין בנקים, תהליך זה גוזל זמן רב.
  • חיסכון בעלויות המשכנתא – זה מוכח, אצלנו זה גם חוזי, תהליך לקיחת משכנתא באמצעות יועץ משכנתאות מקצועי יחסוך לכם המון כסף.
  • תכנון פיננסי מקצועי בתהליך לקיחת המשכנתא אנו מתייחסים לכל הגורמים שעשויים לצוץ בצורה ישירה או עקיפה, המדד, מגמות השוק בנדל"ן, יכולת ההחזר החודשי לאורך זמן, נקודות שניתן לשנות תמהיל, נקודת המבט שלנו כיועצי משכנתאות מקצועיים מסייעת למשקי בית רבים להצליח פיננסית.
  • ליווי מתמשך לאורך כל חיי המשכנתא יש הזדמנויות רבות ליצור חיסכון משמעותי בכל מיני אופנים למשל מיחזור משכנתא או אם אתם לקראת סיום ורוצים לגייס הון משכנתא הפוכה, בתהליך של ייעוץ משכנתא אנו מציעים אפשרות של ליווי מלא לכל אורך חיי המשכנתא, באמצעות פעולות מהסוג הזה אנו מסייעים למשק הבית להתחזק פיננסים.

כאשר אתם ניגשים לקחת משכנתא מהבנק אתם נדרשים לעמוד מול המערכת הבנקאית ולקחת את ההלוואה הגדולה ביותר של חייכם, סכום המשכנתא (ההלוואה הניתנת) מחושבת ממספר רב של עוגנים שונים! עוגנים למי שלא יודע הינם התחשיבים שמהם גוזרים את הריבית של המשכנתא שלכם.

איך לבחור יועץ משכנתאות מקצועי?
  • הסמכה – יועץ המשכנתאות חייב להיות מוסמך ורשום בבנקים למשכנתאות (בעל רישיון), על היועץ המשכנתאות להיות רשום במערכות הבנק.
  • ניסיון – יועץ המשכנתאות מקצועי הינו בעל וותק של לפחות 5 שנים בתחום, ניסיון זה הוא המפתח להצלחה.
  • תפקוד נכון – במסגרת האחריות של יועץ המשכנתאות עליו לבצע בדיקה מקיפה וקבלת הצעות מכל הבנקים למשכנתאות.
  • אמינות – בתחום ייעוץ משכנתאות חשוב לוודא שעובדים מול יועץ משכנתאות אמין, הדרך לזהות זאת היא פשוט מאוד לבדוק עד כמה יועץ משכנתאות מומלץ, הן ברשתות החברתיות, הם בע"פ, הן על בסיס הצלחות.
איפה פה הקאץ'?

לרוב האנשים יש רק מושג כללי כמה כסף עומד לרשותם באמת וכמה כסף נדרש מהם לשלם בכל חודש לחובות האשראי וההלוואות שלהם, הם יופתעו לגלות כמה כסף הם יצטרכו לשלם באמת על דירה כשזה יגיע לשלב המעשי. החישובים כוללים גם דרכים להתמודד עם זה בצורה מעשית ופרודוקטיבית. זה יכול להגיע ל-15% יותר ממה ששיערו ובהיקף כזה מדובר בעשרות אלפי שקלים אם לא למעלה מזה ייעוץ משכנתא מקצועי עשוי לחסוך לכם עשרות ולפעמים מאות אלפי ש"ח בדרך לסילוק המשכנתא.

יועץ המשכנתאות עשוי לשפוך אור על התהליך, לסייע לכם להגיע למשכנתא הנכונה ביותר עבורכם בתנאים הטובים ביותר.

 

בדרך לרכישת בית? צריכים משכנתא? מעוניינים למחזר את המשכנתא?